Jsme spolehlivým partnerem v oblasti IT

Naše společnost poskytuje IT služby již od roku 1994 a v posledních letech se zaměřujeme zejména na firemní klientelu. Mezi naše klienty patří ale i státní správa a byť už jen v malé míře, dodáváme příležitostně i do B2C segmentu.

O NÁS

Náš tým

František Kolář

František Kolář

Zakladatel společnosti

Dlouholeté zkušenosti s poskytováním outsourcingu, zabezpečením sítí a jejich monitoringem, správou zařízení a provozem e-shopových řešení.

Miroslav Brestovanský

Miroslav Brestovanský

Microsoft 365 specialista

Konzultant se zaměřením zejména na cloudové technologie Microsoft a Google a jejich školení, včetně Exchange, SharePointu nebo Teams, ale i cloud compliance a dalších.

František Papež

František Papež

IT specialista

Několikaleté zkušenosti s administrací IT, skriptováním a vytvářením programů v jazyce Python. Mezi jeho další zkušenosti patří práce s SQL databázemi a vývoj webů.

Benjamin Dunajevský

Benjamin Dunajevský

IT specialista

Zkušenosti se správou on-premise a hybridních identit a zařízení, podpora koncových uživatelů. 

 

Kde nás najdete?

Nacházíme se v Praze 10 – Malešicích, na adrese Počernická 272/96, v obchodním areálu Klimacentrum vedle Billy. Dveře do naší kanceláře najdete jen několik metrů vpravo za recepcí.

Bezproblémové parkování přímo před vchodem před vjezdem do areálu nebo uvnitř areálu (za závorou) u prvního vchodu vlevo.

Dostanete se k nám také MHD – zastávka “Sídliště Malešice”.

Návštěvy přijímáme pouze v pracovní dny výhradně po předchozí domluvě.

AMIRO, s.r.o.

Najdete nás v budově Klimacentrum a.s. v Praze 10 – Malešicích.